Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському ЦРМС презентували європейські інноваційні освітні програми

Розвиток технологій – один з пріоритетів сьогодення для об’єднаних територіальних громад. Все більше можливостей відкривається для ОТГ й дякуючи роботі фахівців Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону). Доступними стає співпраця із іноземними партнерами.  

У приміщенні Полтавського ЦРМС відбулася інформаційна зустріч з представниками відомої литовської IT-компанії. «NEVDA» – це провідна литовська інформаційна компанія, яка працює в державному секторі Литви майже чверть століття. Приміром, нині більше 80 шкіл країни використовують програми цієї фірми. Багато замовників у «NEVDA» й у країнах Євросоюзу. Перед полтавцями виступав із презентацією можливостей підприємства Елвадас Юракіс, директор «NEVDA» по закордонних ринках.

З розробками литовців приїхали ознайомитися й очільники провідних ОТГ Полтавщини. Вони підтвердили необхідність збільшення інноваційної складової для освітянської галузі. Також серед учасників інформаційної зустрічі були представники та керівники інших зацікавлених сторін: інвествідділу Полтавської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування, обласних комунальних підприємств.

Всі присутні були одностайними в думці, що на часі впроваджувати подібні програми не лише для в школи, а й для покращення роботи органів місцевого самоврядування. 

«Як колишній очільник обласного комунального підприємства, я чудово розумію нагальність подальшого впровадження IT- технологій в усі галузі життєдіяльності ОТГ Полтавщини. Впевнена, що досвід литовців стане в нагоді й полтавцям, а сьогоднішня зустріч буде початком плідної співпраці»,  – сказала Ірина Балибіна, директор Полтавського ЦРМС. 

Піонерами у співпраці з литовськими IT –шниками вже стала найбільша в Україні сільська ОТГ – Засульська (Лубенський район). Які домовилася щодо придбання кількох комплектів освітніх продуктів.