Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському дитячому садочку №6 триває добудова приміщення

У дошкільному навчальному закладі №6 «Чебурашка», що на вулиці Миру, 8, тривають роботи щодо прибудови додаткового приміщення. Заплановано, що там перебуватимуть три вікових групи дітей, а також облаштують спортивний зал.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко особисто оглянула територію будівництва та поспілкувалась з виконуючою обов’язки директора дошкільного навчального закладу, повідомили у Полтавській міськраді.

Фундамент під новобудову заклади ще влітку. Вже зведено «коробку» будівлі – це два поверхи, частково здійснено утеплення фасаду. Як зауважує виконуючий обов’язки директора генпідрядної організації Віталій Полуницький, цьогоріч планують встигнути покласти дах і розпочати опоряджувальні роботи:

– Плануємо установку зовнішніх віконних блоків, реконструкція теплового пункту у діючому приміщенні садка. В планах встигнути до кінця поточного року покласти покрівлю.

Мікрорайон Левада – один з найбільших у місті. Завдяки будівництву багатоповерхових житлових будинків тут збільшилась і кількість мешканців мікрорайону. Тому створення додаткових груп у садочках є вкрай необхідним.

Читайте також: На Глобинщині відкрили ще один дитячий садочок

Виконуюча обов’язки завідуючої садочком Світлана Шестопал зауважила, що так заклад зможе прийняти ще більше дітей та забезпечити їх дошкільною освітою.

Під час огляду території будівництва заступник міського голови Людмила Бойченгко зауважила, що спортивна зала, яку заплановано облаштувати у майбутньому у новій частині, вкрай необхідна для садочку:

– Привчати дітей до заняття спортом необхідно змалечку. Це і завдання батьків, і завдання вихователів у садочках. Спортивні заняття, заходи та навіть просто хвилинки фізкультури – це здоров’я наших дітей. Спортивна зала у садочку – це важливо.

Один з пріоритетних напрямків роботи міської влади – турбота про підростаюче покоління. Значна бюджету міста спрямовується саме на галузь освіти. Представник депутатського корпусу Андрій Матковський також оглянув будівництво та зауважив, що депутати Полтавської міської ради сьомого скликання підтримують та ініціюєють рішення, які стосуються розвитку даної галузі.

Попередньо заплановано здати об’єкт в експлуатацію наступного року до Дня міста.