Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили переможців конкурсу «Волонтер року»

У Полтаві відбувся другий етап ІХ міського конкурсу «Волонтер року», ініціатором якого є Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Всі бажаючі мали змогу подати заяву на участь у конкурсі до 20 листопада, повідомили у Полтавській міськраді. Так, цьогоріч було подано понад 25 заявок від волонтерських загонів міста. Це загони, що діють при громадських організаціях, державних установах, навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації, школах.

28 листопада у приміщенні Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка пройшла зустріч командирів заявлених волонтерських загонів та журі конкурсу. До складу журі увійшли представники різних сфер – охорони здоров’я, освіти, спорту та інших.

Заступник міського голови Людмила Бойченко, яка є головою журі даного конкурсу, зазначила, що волонтерство – це саме та справа, яку роблять за покликом серця:

– Волонтери – це люди, які добровільно готові витратити свою енергію та час на користь суспільству чи конкретній людині. Переконана, ви всі робите свою справу за покликом серця, а не тому, що вам це хтось говорить.

Кожен волонтерський загін підготував презентацію, в якій продемонстрували результати роботи загону за 2018 рік. Окрім того, командири загонів ознайомили журі з новими цікавими проектами, які були реалізовані протягом року.

Тож, журі відзначило 9 номінацій, в яких найактивніше у цьому році працювали волонтерські загони. Серед них:

1) кращий волонтерський загін у сфері роботи з людьми з інвалідністю;

2) кращий волонтерський загін у сфері роботи з дітьми пільгових категорій;

3) кращий волонтерський загін у сфері роботи з людьми, які опинилися у складних життєвих обставинах;

4) кращий волонтерський загін у сфері роботи з ветеранами та людьми похилого віку;

5) кращий волонтерський загін у сфері у сфері роботи по формуванню здорового способу життя та профілактиці негативних явищ;

6) кращий волонтерський загін у сфері охорони та збереження навколишнього середовища і тварин;

7) кращий волонтерський загін у сфері роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО та членам їх родин;

8) кращий волонтерський загін у сфері культурних ініціатив та просвітництва;

9) кращий волонтерський загін у сфері роботи по охороні здоров’я.

Волонтерський загін кооперативного коледжу не з’явився на зустріч з членами журі, тож згідно з Положенням автоматично був виключений з конкурсу.

По закінченню презентацій поважне суддівство підвело підсумок та визначило переможців ІХ міського конкурсу «Волонтер року», оголошення та нагородження яких відбудеться на заключному етапі змагань. Урочиста церемонія відбудеться 4 грудня у Полтавському міському Будинку культури.