Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили орендаря водного об’єкта у Диканському районі

6 листопада у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації були проведені земельні торги (аукціон) з продажу права оренди (річна орендна плата) терміном на 25 років на земельну ділянку водного фонду державної власності, для рибогосподарських потреб, площею 2,4118 га, з розташованим на ній водним об’єктом площею водного простору 2,0000 га, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Надеждинської сільської ради Диканського району Полтавської області.

З чотирьох учасників, які виявили бажання приймати участь в торгах, в день проведення торгів зареєструвались троє учасників, повідомляють у Департаменті.

За   результатами   торгів,   при   стартовій  ціні річної  орендної плати 4 194 грн 10 коп., що становила 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду з розташованим на ній водним об’єктом, ціна лота підвищилась до 4 613 грн 50 коп., що становить 5,50 % від НГО.

Переможець торгів — фізична особа, яка буде використовувати вищезазначену земельну ділянку, з розташованим на ній водним об’єктом площею водного дзеркала 2,0000 га, для рибогосподарських потреб.