Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили кращих танцівників

Днями у Палаці дозвілля «Листопад» відбулася битва танцювальних шкіл країни «Ліга Кращих» 2018. Захід організували за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Взяти участь та показати свою майстерність приїхали понад 500 найкращих танцюристів з різних міст України, таких як Ужгород, Чернігів, Львів, Суми, Київ, Дніпро та інші.

Призовий фонд змагання у цьому році склав 50 000 грн.

На захід були запрошені професійні судді, зірки телевізійного проекту «Танцюють всі» – Анатолій Сачівко та Галина Пеха, а також один із кращих танцівників нашої країни, учасник команди «UA 21» Тимур Карпінський. В рамках битви «Ліга кращих» 2018, пройшов майстер-клас від одного із зіркових членів журі, на якому полтавська молодь мала змогу підвищити свій танцювальний рівень, отримати нові знання та досвід. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

На заході представлені дві категорії: найкраща молодша танцювальна школа країни, де змагались діти віком до 13 років і найкраща танцювальна школа країни без обмеження за віком, стилем та кількістю учасників на сцені. Абсолютно всі команди-учасники, які відвідали змагання «Ліга кращих»2018 були дуже потужні, яскраві, креативні.

Так, за оцінками журі 3 місце зайняла танцювальна школа з Ужгорода «БЛІЦ», 2 місце посіла неймовірна «LORDFAM/ ALLYANSDANCESCHOOL» з Чернігова. Дуже приємно, що перемогу отримала Полтавська команда «SkylineDanceSchool».

Організатори битви танцювальних шкіл країни «Ліга кращих» вдячні всім, хто підтримав, допоміг в організації та проведенні заходу.