Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відсвяткували чверть століття військовій частині-3052

31 жовтня у залі Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Гоголя зібралися представники особового складу військової частини 3052 Національної гвардії України з нагоди ювілейної 25 річниці з дня її створення.

Зі словами подяки та привітань до особового складу частини звернувся командир цієї частини Сергій Регеда, повідомили у Полтавській міськраді.

– Так склалася доля, що 25 років я жив життям цієї частини. І, напевне, останні 15 років брав активну участь у житті цієї частини. Тому хочу наголосити, що головна її цінність – це люди, які тут працюють: від кухара, солдата до офіцера.

Присутні переглянули фільм про історію створення частини та згадали перші її роки. Військовослужбовці частини з 2014 року здійснюють ротації в зону бойових дій на Сході. Понад 500 представників особового складу мають статус учасника бойових дій та відзначені державними нагородами України.

Привітав присутніх секретар міської ради Олександр Шамота. Він зазначив, що Національна гвардія України – це передові частини Української армії, які почали і продовжують захищати нашу незалежність на Сході:нашу незалежність на Сході:

– Дякую вам від усієї територіальної громади міста за те, що ви захищаєте нас. Перш за все хочу побажати здоров’я, сил та наснаги. Щоб завжди після служби ви приходили додому, де вас чекала дружина, діти, ви були усміхнені та раді тому, що ви маєте гарну роботу, гарне ставлення від командирів та держави, – наголосив Олександр Шамота. – А під час виконання своїх надважких, надскладних та наднебезпечних моментів обов’язково поверталися додому живими, здоровими та неушкодженими.

Привітали військовослужбовців також почесні гості, серед яких заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір, начальник центрального територіального управління Національної гвардії України м. Дніпро, генерал-лейтенант Олександр Набока, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Полтавській області, підполковник поліції Володимир Абрамов та інші почесні гості.

Божої допомоги військовим, які несуть службу та захищають нашу Батьківщину, побажав архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

– Колектив військової частини не тільки виконує свій службовий військовий обов’язок, а ще займає активну громадську і соціальну позицію. В цій частині, в одній із перших з’явилася капличка, це частина, в якій є капелан – військовий священик. Частина 3052 – це приклад, яким має бути підрозділ Національної гвардії: захищати, берегти та бути відкритим до людей.

Секретар міської ради Олександр Шамота вручив начальнику квартирно-експлуатаційної служби, капітану Степану Верману почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради з врученням нагрудного знаку, а також почесні грамоти начальнику служби обліку особового складу, майору Олегу Черкасу, санітарному інструктору медичного пункту, прапорщику Наталії Штоці, телефоністу взводу бойового та матеріального забезпечення, старшому солдату за контрактом Оксані Пазюченко.