Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся тренінг “Участь громадян у процесі прийняття рішень на рівні місцевого самоврядування. Громадська модель бюджету участі”

Учора в КО «Інститут розвитку міста» відбувся тренінг «Участь громадян у процесі прийняття рішень на рівні місцевого самоврядування. Громадська модель бюджету участі у м. Полтава».

Організаторами практиму виступили ГО «Центр розвитку та співпраці громад», КО «Інститут розвитку міста», ГО MART, словацька організація Partners for Democratic Change Slovakia та Освітній дім прав людини в Чернігові/Human Rights House in Chernihiv в рамках проекту «Самоврядування для людей. Розвиток потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю» за фінансової підтримки SlovakAid та Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія). Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Участь у тренінгу взяли представники органів місцевого самоврядування, студенти, полтавці, котрі долучилися до програми «Бюджет участі».

Серед присутніх на заході депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він зазначив, що після тренінгу учасники зможуть підвищити свою обізнаність у застосуванні принципу участі у розвитку місцевої громади, визначити основні переваги органів місцевого самоврядування та громадян, розібратися з основними положеннями «Бюджет участі», долучитися до моделювання пропозицій щодо внесення змін до Положення про партиципаторного бюджетування у Полтаві.

Наступна зустріч у рамках цього проекту запланована на 23 листопада.