Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві відбулись змагання з кроссфіту та волейболу

Днями на базі Кооперативного коледжу управління у справах сім’ї, молоді та спорту, спільно з Полтавським міським заклад-центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» провели змагання з кроссфіту «Шлях чемпіона» серед спортивних громадських організацій.

У даному заході взяли участь 44 учасники від ГО центру спортивних єдиноборств «US Champion» та ГО центру розвитку «ЮКЕН». Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Учасники були поділені на вікові категорії та протягом декількох годин запеклої боротьби мали змогу продемонструвати свою силу, швидкість та витривалість.

Так, у віковій категорії 4-5 років першість вибороли:

1 місце – Черебило Богдан «US Champion»;

2 місце – Григоренко Артем «ЮКЕН»;

3 місце – Котович Кіріл «US Champion».

У категорії 6-7 років:

1 місце – Лукаш Тимур «US Champion»;

2 місце – Алферов Михайло «US Champion»;

3 місце – Таранда Анастасія «US Champion».

У категорії 8-9 років:

1 місце – Вільховий Антон «US Champion»;

2 місце – Тристан Леонід «US Champion»;

3 місце – Гарнага Олександр «US Champion».

У категорії 10-11 років:

1 місце – Тютюнніков В`ячеслав «ЮКЕН»;

2 місце – Таранда Денис «US Champion»;

3 місце – Слісь Макар «US Champion».

У категорії 12-13 років:

1 місце – Денисенко Валерій «US Champion»;

2 місце – Касяновська Анастасія «US Champion»;

3 місце – Слісь Матфей «US Champion».

У категорії 14-15 років:

1 місце – Лавриненко Арсен «ЮКЕН»;

2 місце – Касяновський В`ячеслав «US Champion»;

3 місце – Шалдибін Артем «US Champion».

У категорії 18+:

1 місце – Цибульський Сергій (25 років) «US Champion»;

2 місце – Войтенко Наталія (29 років) «US Champion»;

3 місце – Котович Валерій (57 років) «US Champion».

Також цього дня у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка провели відкритий турнір з волейболу. Участь у ньому взяло 6 команд.

Протягом змагань спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності та командної гри.

Призові місця розподілилися наступним чином:

1місце – команда «3й пляж»;

2 місце – команда «Лубни»;

3місце – команда «Полтава».

Після закінчення змагань переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками відповідних ступенів від організаторів.