Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві в рамках фестивалю Docudays UA влаштують спецпоказ для студентів та зустріч з режисером

23 листопада о 13.00 (Подіум, вул. Гоголя, 38), в рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA  відбудеться спеціальний показ для студентської молоді міста документальної стрічки «Гірчиця в садах» та зустріч з режисером Пьотром Армяновским. 

Про це повідомили партнери фестивалю в Полтаві та області – Полтавська філія Суспільної служби України.

«Гірчиця в садах» Пьотра Армяновського – володар спеціальної відзнаки в програмах DOCU/УКРАЇНА та DOCU/КОРОТКО, а також премії імені Андрія Матросова Фільм розповідає історію дівчини Олени, яка їде додому, в село на лінії фронту в «сірій зоні» Донецької області, де провела своє дитинство.

“У саду, щоб будяки не лізли до сусідів, її брат посадив гірчицю. Дівчина лягає в колючу траву і згадує, які великі й смачні були колись абрикоси, вишні, груші, черешні…”

Читайте також: Кінопокази, дискусії та перфоменси: Полтавщина прийматиме Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини

Пьотр Армяновський народився в Донецьку. Перформер, режисер. Починав артистичну діяльність у студії Камерного театру «Жуки» (2003). Після початку військового конфлікту в рідному місті займається переважно документальним кіно.

Спеціальний показ для студентської молоді міста Полтави відбудеться за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.