Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві управління освіти очолив новий керівник

Сьогодні, 26 листопада, на апаратній нараді у Полтавській міській раді представили нового керівника управління освіти. У результаті конкурсу на заміщення вакантної посади голови освітянином міста став Юрій Матвієнко, інформує прес-служба міської ради.

Нагадаємо, до цього управління освіти виконкому Полтавської міської ради з 25 вересня 2017 року по 28 вересня 2018 року очолювала Леся Марталішвілі.

На сайті Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка міститься інформація, що Юрій Матвієнко працює на кафедрі математичного аналізу та інформатики фізико-математичного фіакультету.

У 2003 році закінчив Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка з червоним дипломом та отримав кваліфікацію вчителя математики та фізики. Екстерном здобув другу вищу освіту за спеціальністю “вчитель інформатики”.

З 2001 по 2003 рік був радником голови Полтавської ОДА з питань молодіжної політики. Тричі проходив стажування в Полтавській ОДА, за результатами яких занесений до кадрового резерву.

З 2003 року працює асистентом кафедри математичного аналізу та інформатики ПДПУ. З 2004 року заступник з виховної роботи декана фізико-математичного факультету. З 2007 – старший викладач кафедри. З 2004 року є членом Асоціації викладачів комп’ютерних наук (Computer Science Teachers Association, USA).

У 2012 році закінчив аспірантуру при кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту ПНПУ імені В.Г. Короленка. В 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Також працює вчителем інформатики у Полтавській загальноосвітнй школі I-III ступенів №9.