Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують рейтинг прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International, в рамках програми Transparent Cities/Прозорі міста, розробили Рейтинг прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України метою якого є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційній сфері.

Презентація результатів вимірювання прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України, відбудеться 13 листопада 2018 р. з 11 до 13:00 у БЦ «Сучасний дім» за адресою вул. Котляревського, 22 (конференц зала на 6 поверсі).

Захід організовано спільно з громадською організацією Полтавська платформа.

На заході буде детально проаналізовано ситуацію з прозорістю інвестиційного сектору міста Полтава. Також ви дізнаєтесь яке ж місто зайняло перше місце у Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України та які міста опинилися серед аутсайдерів, які перспективи відкриває для міста високі позиції в рейтингу та чому підвищення прозорості в інвестиційній сфері може не тільки допомогти привабити бізнес в міста України, а й подолати корупцію.

Спікерами заходу виступлять:

1. Катерина Цибенко, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Україна

2. Анатолій Котов, координатор проекту “Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків”

3. Іван Сватенко, заступник міського голови з юридичних питань

4. Анна Небеська, проектний менеджер (BRDO)

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/QkHdbdoJJovjcK4A3

Контактні особи:

Анатолій Котов, Координатор проекту, ел.адреса kotov@tiukraine.org, м.т. 0973984638