Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обирають заступника міського голови з економічних питань та планують збільшити штат Інспекції по контролю за благоустроєм

У Полтавському міськвиконкомі 29 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яке провів її голова Сергій Луценко.

Як повідомили у Полтавській міськраді, під час засідання депутати попередньо розглядали проекти рішень міськради. Серед них такі, що стосуються затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, про прийняття на службу в виконавчий комітет міськради та затвердження на посаді заступника міського голови.

Щодо останнього – депутати розглянули кандидатуру Тетяни Юрченко на посаду заступника міського голови, що опікуватиметься економічними питаннями.

Під час цієї ж комісії розглянули і питання щодо оплати праці. Відповідно до проекту рішення, розмір щомісячної премії в 2018 році визначається у розмірі не більше 50 відсотків від середньомісячної заробітної плати, а одноразові преміювання заступника міського голови в розмірах не більше середньомісячної заробітної плати.

Розглянули під час засідання комісії й питання щодо збільшення штату Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Виконуючий обов’язки начальника інспекції Руслан Редько повідомив, що нині штат налічує дванадцять осіб, чотири з яких – виконують свій громадянський обов’язок на Сході країни. Відтак, фактично нині в Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста працює лише вісім інспекторів. Цього, зазначає Руслан Редько, недостатньо.

Депутат міськради та голова профільної комісії Сергій Луценко зауважив, що це питання є важливим і уже неодноразово піднімалося під час апаратних нарад та засідань виконавчого комітету:

– Усі ми хочемо, аби наше місто було чистим та комфортним. Звичайно, вісім чоловік фізично просто не взмозі охопити усе місто. На Інспекції по контролю за благоустроєм лежить величезний шмат роботи з мешканцями Полтави, підприємцями. Тому, задля забезпечення гарної роботи цього підрозділу, необхідно збільшити його штат.

Зазначений проект рішення постійна комісія підтримала та рекомендувала на розгляд сесії.