Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обрали нового голову Ради підприємців

Учора в приміщенні міської ради відбулось перше засідання оновленого складу Ради підприємців Полтави, до якого попередньо увійшли 12 осіб. Серед них директори рекламних агенцій, товариств з обмеженою відповідальністю, голови спостережних рад, фізичні особи-підприємці та інші. Відповідне рішення «Про утворення Ради підприємців м. Полтава» було ухвалено на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради.

На порядку денному – питання організаційного характеру. Зокрема, заступник міського голови Олексій Чепурко вніс пропозицію обрати головою Ради підприємців голову спостережної ради ПАТ «Полтавський вентиляторний завод» Євгена Ніколаєнка.

– Ви всі його знаєте, спілкувалися. На мою думку, це та людина, яка буде консолідувати всіх нас, зможе налагодити нашу роботу з приватним бізнесом, – наголосив Олексій Чепурко.

Члени Ради підтримали дану пропозицію одноголосно.

Після цього вже новообраний голова запропонував обрати на посаду заступника голови Ради Максима Бережного. З пропозицією члени Ради погодились та проголосували одностайно.

Серед іншого, на засіданні мали обрати відповідального секретаря Ради. Однак, учасники засідання внесли пропозицію тимчасово передати обов’язки щодо ведення документації та вирішення організаційних питань фахівцям з управління адміністративних послуг. Щодо подальшої роботи Ради її голова повідомив, що найближчим часом планують розробити графік роботи на поточний та наступний роки.

Також, на зібранні повідомили, що наступне засідання Ради відбудеться не пізніше, ніж через місяць.