Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві новий очільник управління освіти інспектує навчальні заклади

27 листопада заступник міського голови Полтави з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко разом з новим начальником управління освіти Юрієм Матвієнком відвідали з робочим візитом Полтавську гімназію № 17.

Під час зустрічі з педагогічним колективом закладу, Людмила Бойченко представила нового керівника галузі міста, який розпочав свою роботу з 26 листопада, повідомили у Полтавській міській раді.

Заступник міського голови Людмила Бойченко у своєму зверненні до колективу гімназії зазначила, що Юрій Сергійович має 16-річний стаж роботи в галузі освіти. Його досвід допоможе зберегти усі найкращі традиції, а також напрацювати нове в галузі освіти та спільно вирішити усі питання.

Юрій Матвієнко зазначив, що у роботі з освітянами необхідне постійне та особисте спілкування. Відтак, нині він ставить перед собою мету відвідати усі освітні заклади міста.

– Намагаємося бути ближчими до вчителів, закладів освіти. Головне почути вчителя, почути проблеми, які є на місцях, щоби потім знайти спільні шляхи їх вирішення. Тому в такому напрямку працюватимемо і надалі.

Серед своїх основних завдань новий керівник управління освіти вбачає впровадження та реалізацію реформ, які покладаються на галузь освіти державою. Звичайно, зазначив чиновник, за підтримки міської влади.

На зустрічі був і представник депутатського корпусу Полтавської міськради Андрій Матковський. Він зауважив, що галузь освіти була і буде серед пріоритетних для міської влади Полтави. Управління освіти має стати дружнім партнером освітніх закладів міста у різних питаннях.

Під час зустрічі з представниками міської влади вчителі гімназії № 17 мали змогу поставити питання, що їх хвилюють.