Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві на ринку «Мотель» демонтують 70 павільйонів

27 листопада У Полтавському міськвиконкомі відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, яке провів її голова Дмитро Сенчакович.

Читайте також: Відновлення гарячого водопостачання жителям Алмазного неможливе без демонтажу кіосків на ринку «Мотель», — «Полтаватеплоенерго» (ВІДЕО)

Зокрема, під час засідання депутати розглянули питання щодо реконструкції магістральної теплової мережі на території ринку «Мотель». Начальник управління з питань містобудування та архітектури Микола Шевельов повідомив, що задля проведення капітального ремонту тепломережі, яка проходить через територію ринку, існує необхідність демонтажу розміщених там тимчасових споруд:

– Пропонується частково здійснити демонтаж тимчасових споруд на території ринку. Згідно зі схемою, яку надало «Полтаватеплоенерго», орієнтовно мова йде про 70 споруд, – зазначив Микола Шевельов.

Зазначене питання лежить в площині взаємовідносин балансоутримувача інженерних мереж «Полтаватеплоенерго», користувача даної земельної ділянки КП «Полтава-сервіс» і суборендаря ТОВ “Укркомторгкомсервіс”. Так, представники вищевказаних підприємств були запрошені на засідання комісії та взяли в участь в обговоренні.

Директор ринку «Мотель» Віктор Бажан зазначив, що з його боку є повне розуміння проблеми. Тож, підприємців, які провадять свою діяльність на території ринку, дирекція попередила про капітальний ремонт тепломережі, а ті в свою чергу, мають прибрати свої павільйони.

Аби остаточно не паралізувати роботу ринку, роботи на зазначеній території «Полтаватеплоенерго» запропонувало провести в два етапи: від магазину АТБ до павільйонів, а потім – від павільйонів до адміністративної будівлі ринку.