Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві до зими планують заготовити 10 тисяч тонн піщано-соляної суміші та знайти сотню двірників

Сьогодні на апаратній нараді у Полтавській міській раді обговорили питання підготовки міста до зимового періоду. Зокрема, щодо підтримки належного санітарного стану та підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період вулично-дорожньої мережі на території Полтави.

Про це інформує прес-служба Полтавської міської ради.

Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Сінельник повідомив, що до кінця місця всі посипні матеріали будуть готові до використання в зимовий період:

“Запланована заготовка 10 тисяч тон піщано-соляної суміші, з яких 3,5 тисячі тон уже готові до використання, і з 3 тисяч тон солі. З них до використання готово близько тисячі тон. Окрім того, ведеться робота по підготовці снігоприбиральної техніки до зимового періоду. Залучатимуться маленькі трактори, МТЗ для очістки доріг, КДМ-и, солетруси, важка техніка, така як грейдери. Також залучатимуться погружчики і самоскиди”.

Загалом, для робіт у зимовий період заплановано підготувати близько 100 одиниць техніки.

Заступник міського голови з питань діяьності виконавчих органів Олексій Чепурко зазначив, що на цьому роботи по підготовці до зими не закінчуються. Нині проводяться переговори щодо залучення додаткової техніки у випадку надзвичайних ситуацій.

Заступник міського голови зазначив, що оглянути снігоприбиральну техніку зможе кожен бажаючий. Про її показ буде повідомлено окремо.

Окрім того, вирішується і питання з недостачею двірників у місті. Так, начальник «ЖЕО№2» Олександр Ландар повідомив, що нині у Полтаві наявні 338 двірників, проте, цього недостатньо. Тож, зараз проводяться роботи по працевлаштуванню на зазначену посаду. Загалом, за словами керівника «ЖЕО№2» необхідно залучити ще близько 100 співробітників.