Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві “Автобус-привид” знайшов другого кращого водія України (ФОТО, ВІДЕО)

Старт другого етапу проекту “Керуй”, ініційованого Нацполіцією спільно з Консультативною місією Європейського союзу, почали з пошуку кращих водіїв кампанії на сторінці у соцмережі Facebook. Так, вже тиждень “Некерований автобус” подорожує країною у пошуках кращого водія.

До участі у кампанії долучились українці зі всіх куточків країни. Зокрема, громадяни писали про своїх рідних, знайомих, колег, близьких, які, на їх погляд, заслуговують носити почесне звання “Кращого водія”.

Вчора “Автобус-привид” побував у Сумах, де у рамках соціальної кампанії визначили першого водія-героя. А сьогодні приїхав до Полтави, де нагородили другого переможця.

У заході взяли участь: заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін, начальник управління патрульної поліції в Полтавській області Віталій Мельничук, школярі та студенти.

“Цей Автобус-привид символізує безвідповідального водія, який не поважає інших учасників дорожнього руху, порушує правила та наражає всіх на небезпеку. Ми, навпаки, шукаємо водіїв відповідальних, з яких можуть брати приклад інші керманичі. Обираючи переможця, комісія зважала на досвід водія, історію його керування автотранспортом, чи були у нього порушення ПДР”, – розповів Костянтин Бушуєв.

Другим переможцем конкурсу став Микола Музичишин. Хоча він сам з Дніпра, нагороджували його у Полтаві. Чоловік працює водієм вантажівки і часто буває у нашому місті. За плечима у Миколи служба в АТО. У армії він був водієм швидкої допомоги і вивіз з Донецького аеропорту понад 400 поранених українських бійців.

“Я за кермом ще з юних років. Водієм мріяв стати з дитинства. Спочатку кермував легковиком, потім автобусом, вантажівкою. На війні потрібно було побороти себе і, не зважаючи на всі обставини, вивозити поранених побратимів. Важливо було слідкувати, щоб автівка була завжди справна та заправлена, адже виїхати у рейс можна було у будь-який момент. Отримати звання “Кращій водій” – для мене дуже почесно і відповідально. На дорозі я керуюсь правилом: бути уважним, обережним та поважати інших водіїв і пішоходів”, – зазначив Микола Музичишин.

Всього у рамках проекту планують відзначити 10 водіїв з усієї України. Завтра автобус вирушить до “Кращого водія” у Миколаїв.