Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородській дитячій музичній школі відбувся конкурс на краще виконання етюду

У Миргородській дитячій музичній школі ім. А.П.Коломійця на відділі фортепіано відбувся щорічний традиційний конкурс на краще виконання етюду.

Мета цього конкурсу – не лише розвиток і вдосконалення технічних можливостей учнів, а й отримання ними нових знань, розширення репертуару, виховання фантазії, уяви, образного мислення. А ще – з задоволенням і радістю виступати на сцені, набувати виконавський досвід, повідомили у Миргородській міській раді.

Підготовка до таких творчих змагань не лише підвищує технічний та художній рівень виконавців, а й гартує характер людини, виховує увагу, витримку, волю до перемоги, а тому кожен з 24 учасників конкурсу, без сумніву, зробив крок вперед для власного розвитку і самовдосконалення.

До складу журі увійшли фахівці відділу фортепіано. Це голова журі – завідувач відділу Вершиніна Л.В., члени журі – заступник директора з навчально-виховної роботи Стасюк В.П., викладачі Шевченко Л.С., Голуб Л.І., Головань С.Ю. Журі відзначило високий і достатній рівень виконавської майстерності учасників. Необхідно підкреслити, що всі учні і викладачі попрацювали старанно, відповідально, виступи відрізнялися технічністю, грамотністю, впевненістю, якісним звуком і ритмом, гарним відчуттям форми. Але техніку необхідно продовжувати нарощувати, це систематична, наполеглива щоденна робота.

Ведуча заходу викладач Зінченко Оксана Григорівна провела конкурс цікаво, розповіла дітям багато нового. Саме вона створила доброзичливу і теплу атмосферу, завдяки їй учасники відчували підтримку і натхнення.
Підводячи підсумки, голова журі привітала переможців, запросила їх брати участь у загальношкільних та обласних конкурсах, побажала досягати нових висот в мистецтві і не зупинятися у творчому самовдосконаленні.