Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді вшанують засновника знаменитого курорту

25 листопада виповнюється 170 років від дня народження видатного миргородця, лікаря і громадського діяча, засновника курорту «Миргород» Івана Андрійовича Зубковського. З цієї нагоди відбудеться низка заходів та урочистостей, приурочених до знаменної дати, повідомляють у Миргородській міській раді.

22 листопада о 13.00 біля пам’ятника І.А. Зубковському адміністрація курорту «Миргород» запрошує всіх бажаючих на ознайомчу екскурсію: «Від 5 ванн, до Кращого курорту світу».

Урочистості з нагоди 170-ї річниці від дня народження засновника курорту «Миргород» розпочнуться покладенням квітів до пам’ятника І.А. Зубковському 23 листопада об 11.00.

Круглий стіл: «20 років Народному музею історії курорту «Миргород». Між історією і сучасністю, або актуальна проблематика музейної справи» відбудеться 23 листопада о 14.30 у Народному музеї історії курорту «Миргород».

25 листопада о 19.30 в Палаці культури курорту “Миргород” гала-меморі: «Людина, що назавжди змінила долю Миргорода» – концертна програма з нагоди 170-ї річниці від дня народження засновника курорту «Миргород». Вхід вільний. 

Наукова конференція «Іван Андрійович Зубковський. Відомий і невідомий», присвячена 170-й річниці від Дня народження І.А. Зубковського, відбудеться 27 листопада о 13.00 в конференц-залі Палацу культури курорту «Миргород».