Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці відбувся семінар шкільних бібліотекарів

Днями на базі Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся семінар шкільних бібліотекарів Лохвицького району та Лохвицької ОТГ на тему «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи шкільної бібліотеки». Про це повідомили у Лохвицькій міській раді.

Відповідно до наказу МОН України від 26.06.2017 № 929 «Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек» передбачено перехід у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів на систематизацію документів за УДК.

Семінар розпочала методист РМК відділу освіти Лохвицької РДА Яременко Т.П., яка ознайомила присутніх із офіційними та нормативними документами з даного питання, розповіла про доцільність впровадження УДК у шкільних бібліотеках.

Позитивні емоції та мотивацію до роботи учасників семінару викликав виступ представників учнівського самоврядування із проектом «Шкільній бібліотеці – українську книжку».

Питання «Впровадження Універсальної десяткової класифікації у практику роботи бібліотек» широко розкрила у своєму фаховому виступі бібліотекар Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Цюцюра Валентина Михайлівна.

Вона провела майстер-клас по роботі з таблицями УДК, звернула увагу на адаптування робочої схеми класифікації за УДК для систематизації документів для шкільних бібліотек.

У ході семінару обговорили орієнтовний план дій для бібліотек щодо організації роботи з упровадження УДК. Валентина Михайлівна поділилася досвідом переходу на нову систему у стінах шкільної бібліотеки.

Підсумки семінару підвела методист РМК відділу освіти Лохвицької РДА Яременко Т.П. За відгуками, учасники семінару отримали нові знання та практичні навички щодо впровадження нової класифікації.