Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відкрили новий позашкільний заклад освіти

Оздоровча кампанія 2018 року завершилася наприкінці літа, а педагогічний колектив комунального позаміського закладу «Зоряний» продовжує працювати з дітьми та реалізовувати молодіжні проекти.
Напередодні відбулося відкриття нового позашкільного закладу освіти, де юні хлопчики та дівчата розвиватимуть свої таланти під керівництвом педагогів ДЗОВ «Зоряний», повідомляють у міській раді.
Директор табору «Зоряний» Григорій Угніч зазначив, що в новоствореному позашкільному закладі працюватиме  і школа вожатих, і гуртки з декоративно-прикладного мистецтва, і медіа-центр «ЗорянийTV», відкрито свій канал на YouTube.  
Участь у відкритті нового позашкільного закладу освіти взяли заступник міського голови Ольга Усанова, керівники інших закладів, які організовують роботу з дітьми в позашкільний час. Цього дня діти випробували себе в якості журналістів і провели першу прес-конференцію, презентували роботи, виготовлені власноруч. Ольга Усанова наголосила, що дуже добре, коли відкриваються нові позашкільні заклади, в яких працюють гуртки за інтересами з  цікавими для дітей формами роботи.  Відвідування вихованців у  таких гуртках є абсолютно безкоштовними. Їх утримання здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.