Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбудеться міський фестиваль «Зимові фантазії»

Фестиваль «Зимові фантазії» проходитиме у Кременчуці  з 10 по 14 грудня 2018 року.
Традиційно він проводиться у в Кременчуцькому міському Центрі позашкільної освіти «Лідер» (вул. Вадима Бойка 15, т. 5-39-35; 5-36-20).
Мета заходу – залучення учнівської молоді до різноманітних напрямків науково-технічної творчості, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації, підтримка та розвиток декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, відродження традицій у виготовленні іграшок, як частки матеріальної і духовної культури українського народу, популяризація дитячої творчості. Про це повідомили у Миргородській міській раді.
 
Програма фестивалю:
10 грудня  Змагання з початкового технічного моделювання молодших школярів для учнів 3-4 класів – початок о 10.00
11 грудня  Конкурс ліплення  для учнів 5-6 класів – початок о 10.00
12 грудня  Конкурс юних дизайнерів для учнів 7-8 класів – 10.00
13грудня Заочний конкурс ялинкових прикрас серед закладів дошкільної освіти.
14 грудня Заочний фотоконкурс для учнів 9-11 класів.
Термін подання робіт на заочні конкурси – до 12 грудня включно. Роботи приймаються за адресою: вулиця В. Бойка 15, телефони для довідок: 5-39-35; 5-36-20.
Виставка робіт та відзначення кращих відбудеться 14 грудня 2018 року о 12.00 в приміщенні КМЦПО «Лідер».
 
Умови проведення фестивалю:
 
1.Змагання з початкового технічного моделювання молодших школярів (3-4 кл.) передбачає виготовлення новорічної бонбоньєрки. Модель бонбоньєрки виготовляється за розгортками та зразком.  
Час на виконання – 2 години.                                                                                                                                    
При собі учасникам змагання мати: ватман (формат А-3), кольоровий папір двосторонній (жовтий, червоний, зелений), лінійку (30 см), олівець, ножиці, клей (олівець або силіконовий), новорічні аксесуари для декорування виробу (сніжинки, зірочки тощо).
 
Гурток початкового технічного моделювання молодших школярів  надає допомогу в підготовці учасників від шкіл до участі в змаганнях. Учасники оволодівають теоретичними, практичними знаннями та навичками. Консультації надаються кожної неділі з 11.00 до 13.00.
2. Конкурс ліплення  (5-6 кл.) передбачає виготовлення новорічної прикраси «Красуня свинка» (площинний виріб).
Час на  виконання завдання – 2 години.
Учасники конкурсу забезпечуються солоним тістом.
При собі учасникам змагання мати: цупкий картон (формат А-4), файл, гуашеві фарби (9 кольорів), пензлики ( №2, №4, №6), стаканчик для води та палітру для фарб, намистинки рожеві (діаметр 4 мм – 10 шт.), бісер рожевий для декору (діаметр 2 мм – 10 шт.), стеки, зубочистки, шпагат джутовий двонитковий (діаметр 0,6мм – 6о см), фольга (20см х 28см), ножиці.  
 
Гурток «Художнє  моделювання» надає допомогу в підготовці учасників від шкіл до участі в змаганнях. Учасники оволодівають теоретичними, практичними знаннями та навичками. Консультації надаються кожної неділі з 11.00 до 13.00 .
 
3. Конкурс юних дизайнерів (7-8 кл.) передбачає виготовлення  новорічної пташки «Снігур» з ниток за інструкційною карткою.
Час на виконання – 3 години.
При собі учасникам конкурсу мати: цупкий картон (розмір 9х12) для намотування ниток, в’язальні нитки (діаметр 3 мм): чорного, червоного, сірого кольору (кожний колір довжиною 6 м), ножиці, голка з чорною ниткою, намистинки чорного кольору (діаметр 4,5 мм)  – 2 шт., зернята соняшника для дзьоба (3 шт.), клей «Момент».
 
Гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» надає допомогу в підготовці учасників від шкіл до участі в змаганнях. Учасники оволодівають теоретичними, практичними знаннями та навичками. Консультації надаються кожної неділі з 9.00 до 11.00 .
4. В заочному конкурсі ялинкових прикрас беруть участь вихованці закладів дошкільної освіти, їх батьки та вихователі. Експонати повинні мати естетичний вигляд, бути середнього розміру та виготовленні з матеріалів стійких до вологи.
На конкурс представляються дві роботи від кожного закладу дошкільної освіти. З поданих робіт створюється виставка, яка працюватиме в КМЦПО «Лідер» з 14 по 29 грудня.
 
5. На  фотоконкурс (9-11 кл.) учасники повинні надати дві кольорові фотографії розміром 20×30 см на тему «Зимовий Кременчук». З поданих фото робіт створюється виставка, яка працюватиме в КМЦПО «Лідер» з 14 по 29 грудня.
 
Кожна подана на заочний конкурс робота повинна мати паспорт в  якому вказується:
  • назва роботи;
  • прізвище, ім’я, вік автора;
  • заклад, який представляє вихованець, контактний телефон;
  • під чиїм керівництвом виготовлена робота (П.І.П., посада).