Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці триває прийом робіт на конкурс творчості серед дітей з особливими потребами «Я мрію – я живу»

З 5 по 23 листопада у Кременчуці проходить конкурс творчості серед дітей з особливими потребами «Я мрію – я живу». Його організатор – управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Конкурс проводиться серед дітей з особливими потребами віком від 6 до 18 років з метою виявлення, розвитку та підтримки творчо-обдарованих дітей, створення умов для подальшого розвитку їх творчих здібностей, привернення уваги суспільства до проблеми дітей з особливими потребами, акцентування уваги на тому, що такі діти та їх сім’ї є частиною нашого суспільства. Конкурс триватиме з 5 по 23 листопада.

До участі у ньому допускаються індивідуальні роботи, які за своєю естетикою не протирічать загальним принципам гуманізму, доброти, любові, присвячені темі «Я мрію – я живу»:
– малюнки (формат А 3, А 4), виконані фарбами, олівцями, фломастерами тощо;
– саморобки;
– поетичні твори, проза.
Роботи приймаються до 23 листопада 2018 року, з наступними обов’язковими відомостями про автора (українською мовою):
назва роботи;
прізвище, ім’я, по батькові;
дата народження;
адреса проживання, контактний телефон;
навчальний заклад;
копія ідентифікаційного коду одного з батьків.

За результатами конкурсу його переможці отримають грамоти та цінні подарунками, а учасники – дипломи. Виставка кращих робіт, нагородження переможців та учасників конкурсу відбудеться в Кременчуцькому міському Будинку дитячої та юнацької творчості (вул. Миколи Залудяка, буд. 14, 3 поверх) 03 грудня 2018 року о 14.00.