Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці стартувала благодійна акція «Святий Миколай – дітям»

Учора офіційно стартувала  благодійна акція «Святий Миколай – дітям 2018».   

Акцію «Святий Миколай Дітям» проводять у Кременчуці майже 15 років. Цього року вона проходитиме у місті з 9 по 24 грудня 2018 року.  Волонтери акції, добровільні помічники «Святого Миколая» збиратимуть іграшки, солодощі та подарунки для дітей, які  потребують особливої уваги та підтримки.

З кожним роком у Кременчуці все більше стає благодійників, до акції долучається багато людей, які прагнуть допомогти дітям-сиротам та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах, не залишаються осторонь і торговельні мережі, підприємства, установи та організації міста. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Традиційно акція «Святий Миколай – дітям» проходитиме у кілька етапів – спочатку розпочнуть свою роботу «Офіси Святого Миколая у навчальних закладах міста», потім проходитимуть «Марафоні написання листів» та «Збір подарунків у магазинах торговельної мережі міста», а завершиться акція традиційною передачею зібраних подарунків дітям, що перебувають  у дитячому будинку, школі-інтернаті, прийомних родинах та родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах.