Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці підприємиць намагався підкупити співробітника СБУ

8 листопада співробітники військової прокуратури викрили та затримали приватного підприємця, який намагався дати хабар 5 тисяч гривень лейтенанту СБУ. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Хабародавця викрили спільно зі слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Полтавській області за оперативного супроводу працівників Представництва внутрішньої безпеки в Полтавській області Управління внутрішньої безпеки СБУ.

Установлено, що підприємець пообіцяв офіцеру СБУ надавати таку суму хабара щомісячно. За це він хотів, щоб представник силового відомства не перешкоджав йому займатися протиправним бізнесом пов’язаним із реалізацією паливно-мастильних матеріалів через незаконно встановлену автозаправну станцію.

Офіцер повідомив про таку “пропозицію” правоохоронцям. Далі всі дії правопорушника контролювали правоохоронні органи і 8 листопада, під час передачі хабара у сумі 5 тисяч гривень, підприємця затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.