Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому навчально-виховному комплексі № 27 з’явився сучасний харчоблок

Кременчуцька загальноосвітня школа № 27 невелика, і ніколи не мала власного харчоблоку. Школярів багато років годували привозною їжею.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, стара школа була збудована так, що харчоблок там просто ніде було розмістити. Але керівництво закладу разом з міської владою знайшли шляхи вирішення проблеми – і запланували реконструювати під харчоблок господарські приміщення. Наразі капітальний ремонт та реконструкція  цих приміщень завершена. У процесі реконструкції повністю замінено електропроводку, встановлено нову систему вентиляції та нове сучасне обладнання. На ці цілі з бюджету міста було спрямовано понад 1 млн. грн.. Відтепер у КНВК № 27 є повноцінний харчоблок з усіма необхідними цехами – починаючи від прийому та зберігання продукції до приготування та видачі їжі.
Варто зазначити що цього року, як ніколи, у Кременчуці  було  заплановано багато капітальних ремонтів у навчальних закладах. Міський голова Віталій Малецький  перед виконавцями робіт ставить завдання проводити ремонти якісно, з використанням новітніх технологій  та матеріалів. Разом з ремонтними роботами проводиться  також заміна старого обладнання  на нове, сучасне, високотехнологічне.