Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках відзначили День працівників сільського господарства

16 листопада у Кобеляцькому районному Центрі культури та дозвілля відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак.

Найкращі показники врожайності пізніх зернових культур зафіксовані у фермерських господарствах «Урожай», «Відродження», «Нива» та в товаристві «Співдружність агротехмаш».

Після чого настала урочиста мить нагородження кращих із кращих представників агропромислового комплексу.

Директору ПСПА «Урожай» Василю Гордійку вручили Подяку Кабінету Міністрів України та Грамоту райдержадміністрації і районної ради. Почесною грамотою обласної ради та Грамотою райдержадміністрації і районної ради нагородили голову СФГ «Відродження» Валерія Дригу.

Голову СФГ «Урожай» Івана Стрюка відзначили Почесною грамотою облдержадміністрації та Грамотою райдержадміністрації і районної ради. А голову ФГ «Червоні квіти» Петра Слокву нагородили Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації та Грамотою райдержадміністрації і районної ради.

Чималу кількість аграріїв по-черзі запрошували на сцену. Їм вручали Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради і квіти.

Свято продовжилось концертною програмою. Перед глядачами виступили творчі колективи з міста Полтава, які подарували глядачам позитивні емоції та гарний настрій.