Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях стартує виставка-конкурс “Фотосушка”

15 грудня о 15 годині в Горішніх Плавнях відбудеться відкриття ІV-етапу фотовиставки-конкурсу “Фотосушка”. Місце проведення конкурсу виставки: фойє центральної міської бібліотеки (вулиця Миру, 22). 

У конкурсі беруть участь усі охочі незалежно від віку і досвіду. Учасник обов’язково має бути автором фотографій, які представляються на виставці-конкурсі.

Тематика фотографій повинна бути пов’язана з життям міста Горішні Плавні та спрямована на популяризацію і збереження культурних традицій, здорового способу життя, сімейних цінностей, дбайливе ставлення до природи і довкілля.

Автори найкращих робіт, обраних конкурсним журі, будуть нагородженні пам’ятними подарунками та дипломами. Окремим дипломом та подарунком буде відзначена фоторобота «Приз глядацьких симпатій». Найкращі фотографії спортивної тематики будуть нагороджені від громадської організації «Міська олімпійська спілка».

Учасники роздруковують свої фотографії самостійно і приносять організаторам в читальний зал центральної міської бібліотеки або безпосередньо на відкриття виставки.

Кожен учасник може представити не більше 5-х фотографій. Розмір фотографій не повинен перевищувати формат А4 (21*29,7 см). На зворотній стороні фотографії кожен учасник повинен обов’язково вказати назву роботи, прізвище ім’я, рік народження, контактний телефон, електрона пошта.

Роботи на конкурс приймаються: з 27-го листопада до 15 грудня 2018 року у читальний залі з 11.00 до 19.00 години (окрім суботи та неділі).

Фотороботи учасників та переможців будуть представлені у фойє центральної міської бібліотеки для загального перегляду.