Ви тут:
Відео Екологія Полтавщина Суспільство 

У Гадяцькій гімназії збирають відходи у спеціальний компостер (ВІДЕО)

Навесні 2018 року Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки потрапила у ТОП-200 шкіл України, які виграли еко-освітній конкурс “Компола”, ініціований Міністерством освіти і науки та Мінприроди. У якості призу навчальному закладу подарували коммпостер для відходів.

Про це інформує Гадяч News.

Крім Гадяцької школи конкурс на Полтавщині виграли Кобеляцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. Олеся Гончара, Козельщинська загальноосвітня школа, Тахтаулівський навчально-виховний комплекс, опорний заклад “Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова”, Пирятинський ліцей та Чорнухинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди.

“Залучили дітей, учні 8-Б класу глибоко вивчили екогологічні проблеми, які існують в Україні та Гадячі зокрема. Багато працювали, потім ми представили журі відео, де розкрили цю тему. І таким чином стали його переможцями”, – розповідає заступник директора з науково-методичної роботи Валентина Бутко.

Це спеціальний контейнер для переробки харчових органічних відходів.  Крім того, з 1 вересня у кожному класі початкової школи організували роздільний збір сміття. Спеціальні контейнери встановили і на другому поверсі навчального закладу.

“У нас в їдальні харчуються багато дітей, є відходи. І зараз їх викидаємо не у смітник, а в цей компостер. Туди можна викидати рештки хліба, відходи овочів і фруктів, шкаралупи сирих яєць, опале листя. Ці всі рештки пересипаємо землею, змочуємо водою”, – зазначила вчитель біології Олена Рвач.