Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Творчість і чаювання: у Полтавській бібліотеці відбулися чергові мистецькі посиденьки

У Полтавській міській бібліотеці-філіалі №2, яка знаходиться в чарівному куточку міста – на верхньому Подолі, відбулися чергові “творчі посиденьки” – неформальне спілкування творчих особистостей у форматі чаювання. Теплу невимушену  атмосферу створили завідувач бібліотеки Юлії Коваленко та бібліотекар Людмила Ярмолюк.

«Дуже приємно, що переважна більшість учасників нашого літературно-мистецького чаювання – зовсім юні талановиті люди, які люблять читати книги, вчаться писати літературні твори, а дехто і малювати картини», – розповіла одна з учасниць, поетеса і журналістка Наталія Жовнір.

Письменниця Тетяна Рубан поділилася з деякими творчими секретами, порадила, як виходити на контакт з видавцями, коли буде що запропонувати видавництвам. Художниця Наталя Гуденко, котра днями повернулася з далекої Австралії, розповіла про цю дивовижну країну.

Чи потрібне мистецтво заради мистецтва? Навіщо писати твори чи картини, якщо їх ніхто не побачить, не прочитає? – дискусія такого напрямку виникла у майстрині та художниці Ніни Баканової та представником молодих митців Андріаном.

На посиденьки завітали і члени літературного гуртка при Малій академії наук. Керівник гуртка. голова Полтавського організації Національної спілки письменників України Наталія Трикаш, котра є для молодих, талановитих і амбіційних літераторів авторитетним наставником у творчості, згадала про власні амбіції в юні роки, коли все створене здавалося шедевром.

Фото Наталії Жовнір