Ви тут:
Суспільство Україна 

ЦВК дала старт виборам у 123 ОТГ

У понеділок, 19 листопада, розпочинається процес висування кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови на перших виборах в об’єднаних територіальних громадах, призначених на 23 грудня.

Про це повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії інформує ZIK.

«Сьогодні, 19 листопада, відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року, розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах», – ідеться в повідомленні.

У ЦВК нагадали, що до територіальних виборчих комісій подання документів для реєстрації кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 28 листопада включно.

До 29 листопада включно ТВК прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів.

У цих виборах зможуть узяти участь місцеві організації 46 політичних партій, перелік яких оприлюднено на сайті комісії.

Зазначимо: ЦВК призначила на 23 грудня перші вибори у 123 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) (15 міських, 21 селищній, 87 сільських ОТГ) у 21 області України. До складу цих 123 ОТГ увійшли 511 місцевих рад (міських – 15, селищних – 25, сільських – 471).

За попередніми підрахунками у цих виборах зможуть взяти участь понад 685 тисяч виборців.