Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Цікаві факти про мандарини

Яскравий красивий колір і насичений запах напередодні новорічних свят. Кому з дітей або дорослих не знайомі ці асоціації? Якщо в будинку йде приготування до новорічних свят, на столі в достатку обов’язково з’являються мандарини.

В прекрасному і всіма знайомому мандарині зібраний джерело вітамінів і, завдяки цьому, він вважається одним із самих корисних і смачних цитрусових,  повідомляє dovidkam.com

Мандарини – один з тих небагатьох фруктів, в яких практично не буває нітратів. Справа в тому, що в м’якоті плоду міститься велика кількість вітаміну С, який повністю очищає фрукт від всіх шкідливих речовин. Однак користь фрукта для здоров’я полягає не тільки в цьому. При лікуванні і профілактиці багатьох захворювань часто використовується не тільки м’якоть, але і шкірка.

Читайте також: Гарбуз – суперкорисний продукт, який збагачений вітамінами та мінералами. 

Мандарин був завезений у Європу з Китаю, хоч насправді його батьківщиною вважається Індія. І досі, подорожуючи по її північній частині, можна зустріти помаранчеві гаї з масою дикорослих дерев, обвішаних помаранчевими плодами. Окультуривался фрукт в Китаї, і вже з долини Янцзи потрапив до Японії, а потім і в Європу.

Існує дві версії про назву фрукта.

Перша – що фрукт отримав свою назву від острова Маврикій (Мандарин), на якому висаджувалися перші плантації. Друга звучить правдоподібно.

Португальці називали «мандаринами» китайських феодалів і сановників, а враховуючи неперевершений зовнішній вигляд і смакові якості, плід був «виведений» на ринках Португалії в вищий стан і прирівнявся до речі високопоставлених осіб.

Існує думка про те, що всякий помаранчевий фрукт, трохи менше за розміром апельсина – це мандарин, але це не так. У США трохи приплюснутий до середини маленький цитрусовий плід називається танжерином, а в Японії – уншиу. Насправді сімейство мандаринових настільки різноманітно, що майже в кожній країні фрукт має свої відмінності і називається по-своєму.

Склад і калорійність

Користь мандаринів в тому, що це низькокалорійний продукт, на 100 грам припадає всього 38 ккал, тому він широко використовується в дієтичному харчуванні.