Ви тут:
Суспільство 

Топ найпопулярніших Android-додатків в Україні

Компанія Kantar TNS представила нове дослідження проникнення інтернету в Україні. У цьому дослідженні є і Kantar TNS CMeter: Mobile Apps – статистика найпопулярніших Android-додатків за жовтень 2018 року. Про це інформує AIN.UA.

Серед мобільних користувачів у віці від 16 до 55 років найбільшою популярністю користується месенджер Viber (встановлений на 96,4% пристроїв).

В цілому, з 15 програм 9 належать двом компаніям – Google і Facebook.

Повідомляється, що мобільний клієнт соцмережі «ВКонтакте» вперше опустився на останню сходинку по проникненню на Android.

Всього в Україні проникнення інтернету досягло 70% від загального населення. У минулому році таких було 63%. При цьому, у віковій групі до 35 років мережею користуються понад 90% людей. Найчастіше в хід йдуть десктопні та мобільні пристрої – на них припадає 82% і 74% сеансів відповідно. Планшети популярні серед 21% інтернет-користувачів.

Android-смартфони домінують на ринку – їх частка досягає 82%. У 59% користувачів апарати з діагоналлю 5 дюймів і більше. В цілому, вони проводять більше 80% часу, користуючись саме мобільними додатками. Такі дані наводить «Детектор. медіа» з посиланням на виступ директора по роботі з клієнтами Kantar TNS Марини Костромін.