Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Сильвестр Сталлоне більше не буде грати роль Роккі Бальбоа

Актор і режисер Сільвестр Сталлоне заявив, що більше не буде виконувати роль Роккі Бальбоа, яка в 1970-ті роки принесла йому світову популярність. На своїй сторінці в Instagram зірка Голлівуду опублікував відеозвернення до шанувальникам фільму і подякував їм за відданість та любов до персонажа, інформує 112.ua.

“Це була моя вища привілей — мати шанс створити і грати цей значущий персонаж. І хоча це розбиває мені серце, на жаль, все минає і закінчується. Роккі ніколи не помре, так як він живе в шанувальниках”, — написано під роликом.

У самому ж відео Сталлоне підкреслив, що радий передати естафету молодому поколінню, звертаючись до виконавцеві ролі Адоніса Кріда в новому фільмі Майкла Б. Джордану.

“Що ж, це, мабуть, моє останнє родео, про який я і помислити не міг. Я думав, що Роккі закінчився в 2006 році, і був дуже задоволений цим. Потім з’явився цей молодий чоловік (режисер Райан Куглер – ред.), і вся історія змінилася. Вона перейшла до нового покоління. Нові проблеми. Нові пригоди. Але я йду, тому що моя історія вже розповіли, а світ належить молодим”, – говорить Сталлоне в ролику.