Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Суд виніс вирок директору котелевської ДЮСШ “Юність” за розтрату 600 тис. грн держкоштів

Керівника комунального підприємства Котелевської районної ради директора ДЮСШ “Юність” суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Правоохоронці встановили, що у березні поточного року між ДЮСШ “Юність” та товариством було укладено договір про закупівлю штучного покриття для дитячого міні-футбольного поля на суму майже 600 тисяч гривень. Як з’ясувалось, у минулому році керівництвом закладу та товариством укладено договір з реконструкції цього ж дитячого майданчика на загальну суму понад 700 тисяч гривень.

Таким чином, дії керівника ДЮСШ призвели до безпідставного витрачання коштів закладу на загальну суму майже 600 тисяч гривень.

Правопорушник визнав вину у повному обсязі та відшкодував завдані збитки.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості обвинуваченого і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки з іспитовим терміном та позбавлення права обіймати керівні посади строком на 2 роки.