Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студентам педуніверситету присвоїли офіцерські звання

У Полтавському національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка відбулася урочиста церемонія присвоєння первинного офіцерського звання «молодший лейтенант» і вручення погонів студентам, які пройшли повний курс навчання в центрі підготовки офіцерів запасу при Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Про це повідомили у Полтавському педуніверситеті.

«Військове звання – це визнання вірності військовому обов’язку, волі та наполегливості в досягненні поставленої мети. Українські офіцери в усі часи були на сторожі інтересів своєї країни. Це військова еліта, до якої належать патріоти рідної землі, готові поступитися власними інтересами заради свого народу, – наголосила ведуча заходу Наталія Златопольська. – Ми горді з того, що серед них і наші студенти. Вони демонструють приклад честі й відданості своїй країні. Незважаючи ні на що, вони готові до виконання громадського обов’язку, до захисту України».

Із знаменним днем у житті університетську молодь привітав ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка Микола Степаненко, а начальник центру підготовки офіцерів запасу полковник запасу Іван Кравченко зачитав наказ міністра оборони України про присвоєння первинного офіцерського звання.

«Будьте захисниками  своїх родин, своєї землі, гідними нащадками великих прадідів. Ми дякуємо вам за вашу мужність і звитягу, готовність захищати кордони нашої Вітчизни. Бажаємо, щоб ваші сила та мужність живилися любов’ю та підтримкою рідних і близьких. Нехай у вашому житті панують затишок і мир», – бажали молодим офіцерам запасу.

Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували пам’ять випускників університету, які загинули під час АТО на Донбасі: Геннадія Біліченка (Центр спеціальних операцій «А» Служби безпеки України), Антона Грицая (полк «Азов» Національної гвардії України) та Руслана Марченка (16-й окремий мотопіхотний батальйон 58-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України).

А в дарунок для офіцерського поповнення прозвучала композиція «Україна» у виконанні переможниці конкурсу патріотичної пісні Вікторії Малашенко.