Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Стала відома дата тестового запуску капсули SpaceX Crew Dragon

Перший тестовий безпілотний політ космічного корабля Crew Dragon компанії SpaceX запланували на 7 січня 2019 року. Апарат розроблений для доставки екіпажу на Міжнародну космічну станцію. Про це повідомляє “24 канал” з посиланням на сайт NASA.

Читайте також: Компанія Google розробляє операційну систему Android Q

Тестовий запуск, під час якого ракета Falcon 9 доставить капсулу Crew Dragon на орбіту, буде здійснено з того ж стартового майданчика космодрому Космічного центру імені Джона Кеннеді на мисі Канаверал у Флориді, з якої відправлявся в 1969 році на Місяць на кораблі Apollo 11 екіпаж з трьох чоловік.

Тестовий політ стане важливою віхою програми Commercial Crew Space агентства NASA, метою якої є запуск людей в космос з території США вперше за майже десять років. Разом з тим це останнє випробування корабля перед початком пілотованих польотів.

Агентство не стало розкривати подробиці майбутнього тестового польоту. Завдяки запуску будуть отримані нові дані про експлуатаційні якості Falcon 9, Crew Dragon, наземних систем, а також відбудеться перевірка роботи систем на орбіті, в ході стикування і приземлення.

SpaceX і Boeing є двома основними підрядниками, відібраними NASA в рамках програми Commercial Crew Program для виконання доставки астронавтів у космос в 2019 році за допомогою космічних кораблів Crew Dragon і CST-100 Starliner відповідно.