Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Співробітники обласної Служби порятунку «101» роз’яснюють полтавцям правила пожежної безпеки у побуті

За останні два дні (7-8 листопада) фахівці ДСНС провели профілактичні бесіди з мешканцями Козельщинського, Лохвицького, Семенівського районів та міст Полтава й Горішні Плавні.

Під час спілкування з людьми, рятувальники роз’яснювали правила пожежної безпеки у побуті, розповідали як не допустити загоряння в помешканні та як діяти у разі виникнення надзвичайної події та неможливості самотужки ліквідувати пожежу на початковій стадії. Також, співробітники  Служби вручали кожному співрозмовнику тематичні листівки та пам’ятки.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті.

– Зокрема, слідкуйте за станом та справністю електромережі, а у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо. Також, не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності. Не паліть у ліжку! Подбайте про стан опалення в помешканні та не використовуйте старі чи несправні обігрівачі. При виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Пам’ятайте, що загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.