Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Що просять діти у Святого Миколая, – знають у Кременчуцькій міськраді

Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, дітей та молоді та Департамент освіти Кременчука вже шістнадцятий рік поспіль проводять загальноміську акцію „Святий Миколай – дітям”.

Одним з традиційних етапів акції є Марафон написання листів Святому Миколаю, який цього року охопив 7 соціальних установ, об’єднав 157 волонтерів та зібрав мрії 221 маленького жителя Кременчука, повідомляє сайт Кременчуцької міської ради.

В рамках Марафону волонтери завітали до соціальних закладів та створили справжні мальовані шедеври разом із найменшими дітками. Кожен малюнок – це найзаповітніша дитяча мрія. Інколи – велика, інколи – зовсім маленька та, здавалося б, буденна.

Читайте також У Кременчуці триває марафон написання листів Святому Миколаю

Отже, ми презентуємо топ-7 найпопулярніших подарунків цього року:
1. Найрізноманітніші ляльки
2. Машинки, літачки
3. Конструктори
4. М’які іграшки
5. Футбольні м’ячі
6. Різноманітні БейБлейди
7. Колонки, навушники
Серед побажань також багато різноманітних настільних ігор, м’ячів, ляльок, машинок, конструкторів та багато різноманітних іграшок.
З оригінальних побажань варто зазначити:

Новорічна ялинка
Самокат
Іграшковий потяг з тваринками
Комп’ютерне крісло
Дитяче піаніно
Торт у вигляді великого замку
Касовий апарат

Всі малюнки, зібрані в рамках Марафону, можна побачити у групі в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk
Біля кожного фото з малюнком розміщена інформація про дитину та опис бажаного ним подарунку від Святого Миколая.
Схема дуже проста: обираєш мрію дитини та виконуєш її. Подарунок потрібно передати в Центральний офіс благодійної акції «Святий Миколай – дітям», що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3, контактний телефон 3-51-06, 068-018-18-95.
Усі зібрані подарунки будуть передані маленьким адресантам 19 грудня 2018 року під час святкової програми в соціальній установі міста.
Подаруй мрію дитині, разом з нами!