“Шахтар” на останніх хвилинах вирвав перемогу у “Гоффенгайма”

У 5-му турі групового раунду Ліги чемпіонів “Шахтар” у гостях на останніх хвилинах матчу вирвав перемогу у “Гоффенгайму”

Початок гри став надзвичайно результативним, зазначає Еспресо. “Шахтар” відкрив рахунок на 14-й хвилині. Ісмаїлі пройшов лівим флангом, змістився у центр, зіграв у стінку з Тайсоном, та елегантно переправив м’яч зовнішньою стороною бутси у сітку.

За хвилину “Шахтар” забив вдруге. Ніко Шульц помилився у центрі поля, Жуніор Мораес перехопив м’яч та розрізною передачею вивів один на один Тайсона, який такого шансу не втратив.

“Гоффенгайм” навіть не думав здаватися та одразу скоротив відставання. На 17-й хвилині вже Ісках Бельфоділь відмінною передачею через півполя вивів сам на сам із Андрієм П’ятовим Андрея Крамарича, який перекинув м’яч через голкіпера у порожні ворота.

Господарі поля не скидали обертів та на 40-й хвилині зрівняли рахунок. У штрафному майданчику “Шахтаря” після рикошету виникла метушня, П’ятов кинувся на перехоплення, а Стівен Цубер головою переправив м’яч у порожні ворота.

На 60-й хвилині “Шахтар” отримав чисельну перевагу. Адам Салаї грубо збив Миколу Матвієнка, отримав повторне попередження та був вилучений з поля.

Попри гру в меншості, ініціативою володів “Гоффенгайм”, який кілька разів був близький до того, щоб забити. У одному із епізодів “Шахтар” врятувала поперечина. У свою чергу донеччани також могли вийти вперед –Тайсон та Майкон влучали у стійку.

Проте “Шахтар” таки вирвав перемогу у компенсований час – її донеччанам приніс Тайсон.

“Шахтар” переміг “Гоффенгайм” з рахунком 3:2, набрав 5 очок та вийшов на третє місце. У іншому матчі 5-го туру “Ліон” на своєму полі зіграв унічию 2:2 із “Манчестер Сіті”. Англійці набрали 10 балів, а у французів стало 7 пунктів.

Таким чином, “Шахтар” зберіг шанси на вихід до плей-офф Ліги чемпіонів. Для того, щоб потрапити до 1/8 фіналу команді Фонсеки потрібно 12 грудня у заключному турі на своєму полі перемагати “Ліон”.