Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ разом з іспанськими колегами попередила ввіз в Україну 5-ти кілограмів кокаїну

Співробітники СБУ спільно з Цивільною гвардією Королівства Іспанії у взаємодії зі Службою зовнішньої розвідки України попередили контрабанду в нашу країну майже п’яти кілограмів кокаїну. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що наркоділки планували переправити кокаїн з однієї з країн Центральної Америки транзитом через Іспанію з використанням міжнародних поштових перевезень.

Під час спільної операції правоохоронці задокументували, що у чотирьох відправленнях з електроприладами в Іспанію була направлена партія наркотику для подальшого переправлення в Україну.

Співробітники СБ України з’ясували, що наркотик адресувався двом фізичним особам з Києва, які не здогадувалися про справжній вміст відправлень. Правоохоронці встановили особу та затримали в українській столиці організатора наркобізнесу.

“Наразі у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України планується отримання доказів з іспанської сторони та призначення відповідних експертиз, за результатами яких буде вирішене питання щодо пред’явлення підозри всім фігурантам справи. Триває досудове слідство”, – йдеться у повідомленні.