Ви тут:
Відео 

СБУ блокувала незаконне виробництво небезпечної металевої продукції (ВІДЕО)

Співробітники Служби безпеки України у межах захисту об’єктів критичної інфраструктури блокували у Дніпропетровській області протиправну схему виробництва металопродукції з використанням небезпечних речовин. Про це повідомляє прес-служба СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що деякі місцеві “бізнесмени” та іноземні громадяни налагодили у Павлограді нелегальне виробництво металоконструкцій, арматури, труб та дроту. Для виготовлення і термічного оцинковування виробів ділки без відповідної ліцензії на поводження з прекурсорами використовували соляну кислоту.

До виробництва організатори протиправного бізнесу залучили некваліфікований персонал, який використовував сировину та матеріали, які не відповідають встановленим нормам стандартизації та технічним умовам.

“Правоохоронці з’ясували, що готова продукція сумнівної якості постачалася на підприємство, яке здійснює роботи з будівництва об’єктів транспортної інфраструктури Дніпра. Дії зловмисників могли призвести до виникнення надзвичайних подій з тяжкими наслідками для життя та здоров’я громадян. У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 311 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності осіб причетних до незаконної діяльності. Заходи з викриття протиправних дій проводились спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури”, – йдеться у повідомленні.