Ви тут:
Полтавщина Суспільство Цікавинки 

Сьогодні День працівників радіо, телебачення та зв’язку: вітає керівництво Полтавської області

Цей день встановили через Указ Президента України в 1994 році, щоб підтримати ініціативу цих працівників. Хоча указ від 11 листопада, але відзначають день щороку 16 листопада. У працівників цих сфер девізом став: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».

За допомогою праці більш ніж 250 000 працівників зв’язку та інформатизації між людьми і містами скоротилася відстань, поширення отримувала не тільки інформація, але і духовно-моральні цінності. В цей час підводять підсумки і будують плани на наступний рік.

З нагоди свята, працівників радіо, телебачення та зв’язку Полтавщини привітали голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький:

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята!

На вас покладено важливу місію захисту та розширення українського інформаційного простору, формування світогляду, забезпечення культурного дозвілля.

Сучасне суспільство як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти та події, їх оперативного осмислення та об’єктивного висвітлення. Щоденна фахова праця кожного з вас – редактора, журналіста, інженера, диктора, фотокореспондента, оператора – покликана утверджувати мир, справедливість та добро.

Бажаємо невичерпної життєвої та творчої енергії, міцного здоров’я, професійних злетів, добробуту та оптимізму!