Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Сьогодні День подяки в США

У США відзначають цей день кожен четвертий четвер листопада. Свято державне, і одне з найпопулярніших в країні. Вперше його відсвяткували англійські колоністи в 1621 році, які жили в Плімутській колонії. Зима перед цим була дуже складною для них і багато людей голодували. Всі боялися наступу нової зими. Тоді губернатор Вільям Бредфорд підняв дух, організувавши перший День подяки. В першу холодну зиму Плімутські колоністи вижили тільки завдяки індіанцям, які допомагали їм з провізією. Тому свято відзначали всі разом, повідомляє znaj.ua

Пуритани зробили це свято трохи більш релігійним, дякуючи Всевишньому за милості. Свято набуло національних масштабів в 1789 році за указом першого президента США Джорджа Вашингтона.

Читайте такожУ ПОЛТАВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ (ФОТО, ВІДЕО)

У День подяки існує кілька традицій. Члени сім’ї йдуть до церкви на службу, потім вже збираються за святковим столом. Перед святом і під час нього американці годують бездомних і людей, яким пощастило менше, влаштовують цілі столи, де люди можуть пожертвувати продукти. Наступний атрибут свята – індичка, тому що колоністи і індіанці разом засмажили і з’їли 4-х індичок, яких підстрелили в лісі. І останній атрибут – парад. Парад в Америці неймовірних масштабів, безліч людей в костюмах, святкові заходи, величезні надувні фігури.