Ви тут:
Суспільство Україна 

Розмитнення “євроблях”: держава отримала 890 тисяч грн за перші 15 автомобілів

За перші чотири дні дії нового закону про розмитнення авто на єврономерах Державна фіскальна служба України розмитнила 15 транспортних засобів. При цьому, до бюджету України було перераховано 890 тисяч гривень.

Упродовж 90 календарних днів з дня набрання чинності нового закону, базова ставка акцизного податку розраховується з 50% знижкою. Таким чином, економія для власників “євроблях” від застосування нових правил розмитнення склала майже 500 тисяч гривень, повідомляє today.ua.

«З одного автомобіля сплачений добровільний внесок у 8500 грн, оплата якого передбачається через порушення термінів перебування на митній території України», — додали в ДФС.

Нагадаємо, 27 листопада у ДФС розмитнили перше авто на єврономерах за новими правилами. Тоді, за легковий автомобіль з дизельним двигуном Renault Laguna 2004 року випуску з німецькою реєстрацією сплатили до державного бюджету понад 49,3 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що пункти пропуску на західному кордоні з Україною, які були перекриті учасниками акції на автомобілях з іноземною реєстрацією, повністю розблоковано.