Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Роман полтавської письменниці потрапив до списку Книги року BBC

ВВС News Україна оприлюднила Довгий список літературної премії Книга року ВВС-2018.

За інформацією ВВС Україна, Дарина Гнатко (Кременчук) з авторським виданням “Мазуревичі. Історія одного роду” позмагається з ще 11 творами відомих українських авторів, серед яких Андрій Любка, Юрій Андрухович та Юрій Винничук.

“Рід Мазуревичів споконвіку був знаний своєю жорстокістю. Усупереч волі батьків юна Марфа вийшла заміж за Уласа Мазуревича, та щастя з ним не пізнала. Усі надії покладала на сина Тихона, але й він удався у своїх жорстоких предків: жадібний та безсердечний, він крокує кривавою стежиною. Він перетворив на пекло життя не тільки численних коханок, а й своєї дружини, багатої спадкоємиці Софії Льохвицької. Їхня спільна донька Ярина ненавидить батька-тирана. Вона покохала Степана, батько якого загинув від рук Тихона. Тепер понад усе Ярина хоче розірвати коло страждань та спокутувати гріхи роду Мазуревичів. Але ціна може виявитися зависокою для неї”, – йдеться у анотації до книги.

Письменниці Дарині Гнатко 36 років, вона живе у Кременчуці, пише про це місто у своїх романах, 70 тисяч примірників яких, за даними видавництва, вже розкупили в Україні.