Ви тут:
Р Суспільство 

Різноманітність сортів картоплі

У наш час є велика кількість різновидів картоплі – близько 4 000 видів. Деякі з них використовуються для вирощування у різних кліматичних широтах, а деякі призначені лише для використання у тому чи іншому регіоні. При такому великому виборі простий дачник або огородник часто потрапляє у неоднозначну ситуацію – зробити правильний вибір надто складно.

Більше корисної інформації про різноманітність сортів картоплі ви знайдете за посиланням agrico.com.ua/sorti-kartopl/.

Спеціалісти рекомендують дізнатись більше про те, які саме особливості має той чи інший сорт перш, ніж зробити покупку. Вся справа в тому, що вона має певні смакові якості, відрізняється за терміном дозрівання, структурою, смаком та кольором. Ранніми вважаються такі сорти, які для дозрівання потребують близько 50-65 днів. Для сортів пізнього типу період вегетації складає близько 120 днів.

сорти картоплі

Технічні різновиди

Такі різновиди картоплі мають великий вміст крохмалю. Особливо популярними вважаються Атлант, Універсал, Маг. Їх відносять до спеціалізованих, тому що містять близько 19% крохмалю. Вони ніяк не відносяться до ранньостиглих сортів та для областей південних широт вони також не підійдуть. Любителі червоних сортів повинні звернути свою увагу на Розалінд, Ред Скарлет. Найкращі картопляні сорти з білою м’якоттю Рокко та Аскамід.

Велику різниця у тому, де вирощується той чи інший сорт картоплі. При виборі тої чи іншої області, непоганим рішенням буде використати реєстр картопляних сортів, у якому вказані певні умови для отримання гарного врожаю.

Якщо вирощувати картоплю у недостатньо гарних умовах, результат навряд чи буде задовільний. Тому що, для отримання гарного врожаю не обійтись без певних режимів температур, які допомагають нормальному росту рослини.

Для регіону з піщаним грунтом найкращим рішенням буде висадка Рів’єри. Вона дуже добре справляється з крапельним поливом, спекою у порівнянні з іншими представниками. Що стосується білоруських сортів, таких, як Скарб, Імпала, Уладар, Журавинка, то вони підходять для різних регіонів, тому що добре адаптуються під ті чи інші умови.

Де придбати якісні сорти картоплі?

Якщо ви вирішили придбати певний сорт картоплі або спробувати одразу декілька сортів, потрібно звернутись до перевіреної організації. Якщо ви не хочете втрачати свій час у походах по магазинах для того, щоб знайти підходящий сорт, зверніться за допомогою на сайт – agrico.com.ua.

Тільки в компанії Agrico, ви зможете не тільки обрати той сорт, який вам до вподоби, а й замовити сорт картоплі за найбільш доступною ціною. Якщо ви вагаєтесь щодо вибору, ви завжди можете звернутись до консультанта. Так ви гарантовано не витратите гроші на непотрібні речі.