Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники закликають полтавців дотримуватися правил пожежної безпеки (ФОТО)

Сьогодні фахівці обласної Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Полтава, Шишацького, Чорнухинського районів, а днем раніше з жителями Чутівського та Великобагачанського районів.

Під час спілкування з громадянами, рятувальники роз’яснювали основні правила пожежної безпеки у побуті, нагадували як проводити евакуацію на випадок займання чи сильного задимлення в будинку. Також, розповідали як правильно та при яких обставинах доцільно користуватися первинними засобами пожежогасіння. Наостанок, співробітники ДСНС вручали тематичні листівки та пам’ятки. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки.

– Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Слідкуйте за справністю електричних мереж. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях. Пам’ятайте, що у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події відразу телефонуйте за номером 101.