Ви тут:
Суспільство Україна 

Путін хоче приєднати ще одну частину України, – Порошенко

Президент Петро Порошенко застерігає світ від агресивної політики Росії та наголошує, що російський президент поводить себе так, як цей було у 2014 році. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю німецькому виданню. Bild.

«Ми повинні були реагувати після цього акту агресії і тому я ухвалив воєнний стан в деяких регіонах. Тому що ми повинні захищати нашу країну. Це як у 2014 році: Путін хоче приєднати ще одну частину України, він поводиться так само, як і тоді», – зазначив Президент.

«Путін хоче повернення старої Російської імперії. У Криму, на Донбасі він хоче всю країну. Як російський імператор, як він сам себе бачить. Його імперія не може функціонувати без України, він бачить нас колонією. Він хотів цього на початку конфлікту, і він все ще хоче цього», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив на тому, що російський керівник «ненавидить думку про те, що Україна хоче стати частиною ЄС та частиною НАТО».

«Отже, існує нова російська агресія, де ми маємо ознаки того, що Путін може спланувати новий наземний напад», – сказав Президент та продемонстрував супутникові данні розвідки, які були надані міжнародними партнерами України.