Ви тут:
Суспільство Україна 

Прикордонники охороняють баржу, яку прибило до берега в Одеській області (ВІДЕО)

Учора вранці через загальний канал безпеки на морі прикордонні пости технічного спостереження та морський координаційно-рятувальний центр отримали сигнал SOS.

Відповідно до координат надходження сигналу було встановлено, що в районі Тендрівської коси, приблизно за 9 миль від берега, потерпає буксир «Паралель», що прямував у Скадовськ  із баржою. Екіпаж виявив пошкодження корпусу, внаслідок чого до моторного відсіку почала поступати вода, повідомляють прикордонники.

До моменту прибуття двох пошуково-рятувальних катерів з Чорноморська та катера Морської охорони Держприкордонслужби з Очакова, екіпаж з 4 чоловік підібрало судно закордонного прямування, яке проходило поруч та  доставило до порту Очаків.

Штормом  буксир «Паралель» віднесло до берега поблизу мису Ланжерон, а баржу – до населеного пункту Чорноморськ. Наразі судна перебувають під наглядом прикордонних нарядів.

За наявною інформацією буксир з баржою здійснювали каботажний перехід з порту Гола Пристань до порту Скадовськ. Для з’ясування всіх обставин та перевірки плавзасобів прикордонники поінформували органи СБУ та прокуратури.

Після прибуття слідчих, співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками СБУ в рамках кримінального провадження за статтею 201 КК України провели попередній огляд баржі, під час якого було виявлено вантаж з тютюновими виробами різних марок. Наразі спільними діями правоохоронці з’ясовують походження даного вантажу, загальна кількість якого буде встановлена після повного розвантаження плавзасобу.